startfirma
firma
Firma Mag-System powstała w 1993 roku. Od początku dążymy do sukcesu poprzez zadowolenie
i satysfakcję naszych Klientów. W warunkach wzmagającej się konkurencji oraz rosnących potrzeb Klientów stale doskonalimy oferowane usługi i zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz dostosowujemy się indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Działalność rozpoczęliśmy od produkcji żaluzji okiennych. Od początku wdrażaliśmy systemy kontroli surowców
i gotowych produktów co pozwoliło nam na produkcję żaluzji i akcesoriów okiennych o najwyższych parametrach estetycznych, jakościowych i użytkowych. Służą one doskonale do dziś w wielu domach, lokalach biurowych oraz instytucjach publicznych.

W latach następnych rozwinęliśmy dział stolarki budowlanej. Oprócz okien typowych oferujemy Państwu okna
o dowolnych kształtach i wymaganych indywidualnie właściwościach. Posiadamy własną, specjalistyczną ekipę montażową, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szkoleniom profesjonalnie montuje stolarkę budowlaną zapewniając Klientowi komfort i najwyższy standard wykonania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wymiany okien w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, kamienicach i obiektach zabytkowych na terenie Krakowa. Nasza oferta to: okna pcv, okna drewniane, stolarka aluminiowa, drzwi, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, roletki tekstylne, żaluzje poziome i pionowe, moskitiery, parapety okienne: aluminiowe, stalowe, pcv, drewniane, marmurowe. Wszystkie materiały jakie stosujemy do produkcji posiadają atesty polskich i europejskich instytucji certyfikujących pod względem: zdrowotności, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ekologii.

W 2005 roku rozpoczęliśmy działalność inwestycyjną. Nasza działalność ukierunkowana jest na budowę domów jednorodzinnych o wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Pozyskujemy grunty zwracając szczególną uwagę na właściwą lokalizację. Aktywnie uczestniczymy w procesie projektowania budowanych przez siebie obiektów, dzięki czemu, pomimo zachowania tradycyjnej technologii budowy, mają one nowoczesny charakter. Nasze inwestycje powstają przy zastosowaniu sprawdzonych technologii odpowiadających polskim standardom budowlanym oraz
z użyciem materiałów najwyższej jakości. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego angażujemy do pracy najlepszych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac.

Jednym z głównych celów jaki stawiamy przed sobą jest dalszy, dynamiczny rozwój tej działalności poprzez rozszerzenie oferty o inwestycje w zabudowę wielorodzinną oraz mieszkaniową.
MAG-SYSTEM • Kraków • ul. Królewska 48 • tel. 012 632 60 30 • tel. 0 602 280 695